Horoskopy › Výklad karet › Karta dne

Karta dne

Karta dne

Vyložte si online a zdarma každý den jednu, dvě nebo tři tarotové karty. K výkladu zvanému „karta dne“ na těchto stránkách používáme všechny tarotové karty (každá sada obsahuje 78 tarotových karet – Malou arkánu, tedy 56 karet, kde místo barev jako jsou srdce, piky, kříže a káry rozeznáváme meče, disky, poháry, hole a také Velkou arkánu, 22 karet, která je založena na silných symbolických obrazech, které mezi sebou vytvářejí ucelený příběh).

Liliana – Jasnovidectví a věštění, Výklad karet

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Denní výklad karet

Pravidelný denní výklad karet slouží především jako zrcadlo Vašeho aktuálního stavu. Napoví Vám, v jakém rozpoložení se dnes nachází Vaše tělo, mysl a energie. Díky kartám snáze zjistíte, jakým směrem se dnes vydat a čemu se raději vyhnout. Prozkoumejte tedy Vaše aktuální možnosti:

  1. Tělo – k jakým aktivitám jste dnes osudově přitahováni? Co karty doporučují pro Vaše fyzické tělo? Jak na Vás bude působit prostředí, ve kterém se přes den pohybujete? Měli byste být aktivnější (více cestovat atd.) nebo bude lepší spočinout na místě? Jak se vyvinou vztahy mezi Vámi a okolím? Budete dnes do ostatních „narážet“ nebo se stane kontakt s okolím příjemnou záležitostí? Čeká Vás podle karet nudný den nebo se můžete těšit na nenadálé překvapení? Dostanete dárek nebo hrozí nehoda? …

  2. Mysl – v jaké formě se aktuálně nachází Vaše mentální schopnosti? Budete dnes zvládat stresové situace s nadhledem? Můžete podle karet očekávat během dne spíše pozitivní nebo negativní náladu? Přijdou tvůrčí nápady? Tarotové karty napoví, jak snadno se budete rozhodovat a jakým směrem s vydají Vaše myšlenky. Nadějete se dne plného vypjatého soustředění, uvolněného rozjímání nebo spíše soutěživé atmosféry? …

  3. Energie (duše a vesmír) – jakým způsobem se k dnešnímu dni postavit? (Tato karta je zaměřena více filosoficky než obě předchozí). Je Vám dnes osud, resp. celý vesmír, příznivě nakloněn? Budete mít dostatek sil nebo se během dne dostaví únava a vyčerpání? Je lépe vyhnout se důležitým krokům a rozhodnutím nebo Vám karty dávají příslib štěstí a potřebné síly? Bude Vám na cestu svítit slunce (zdar) nebo zažijete den pod mrakem (zmar)? Jakým způsobem bude nejlépe rozvíjet Vaše talenty? Na co podstatného se během dne máte zaměřit? Jak moc svobodně se můžete projevit? …

Výklad všech tří karet napoví nejlépe, zda jsou všechny tři pilíře Vaší bytosti v harmonickém souladu, případně kde jsou skryta rizika a kterým směrem je nejlepší se vydat, abyste se na konci dne cítili šťastní a spokojení.

Kladné symboly znázorňují talenty. Problematické symboly představují zkoušky. Karty Vám naznačí tvůrčí možnosti, které na Vás čekají (zamyslete se, jak můžete využít své vlohy a talenty k řešení úkolů a očekávaných problémů) a upozorní Vás i na případné výzvy a zkoušky, které se během dne dostaví. Když budete pozorní a uvědomíte si včas přicházející nástrahy i příležitosti, které kolem Vás vesmír vytváří, snáze využijete vlastní schopnosti k duševnímu růstu a překonávání překážek.

I jedna karta stačí

Vykládat každý den tři karty může být přece jen časově i duševně náročné a pro někoho příliš vyčerpávající. Kartu dne proto lze vybírat i pouze jednu jedinou (případně jen dvě) – podle Vaší vůle a aktuální nálady. Záleží na Vás, zda chcete pracovat s komplexním obrazem příležitostí nebo se zaměříte pouze na tu či onu oblast, která Vás nejvíce zajímá. Někoho trápí chmurné či tesklivé myšlenky, jiného vyhrocené vztahy, nepříjemné prostředí, nedostatek sil atd. V takovém případě, a nebo pokud patříte v oblasti tarotových karet mezi úplné začátečníky, určitě vyberte jen tu kartu, která Vás zajímá právě dnes. Ostatní karetní pozice Vám v takovém případě nemusí dělat vrásky na čele. Výklad totiž nepředstavuje žádné dogma, ale je především tvůrčí cestou, kterou vedete dialog s vlastním nitrem.

Výklad s vlastními kartami

Pokud je to možné, doporučujeme vždy používat vlastní balíček tarotových karet. Online výklad na těchto stránkách je sice zdarma, ale pokud si pořídíte vlastní karty a budete s nimi každý den pracovat, vytvoříte si k nim blízký vztah (důležité pouto), který lze ve světě internetu jen těžko nahradit. Budou to skutečně „Vaše karty“, na kterých po měsících či letech používání poznáte důvěrně známé otisky Vašeho vlastního životního příběhu. Tyto tarotové karty pak mohou být ještě lepším rádcem v důležitých rozhodnutích.

Jak vykládat

Míchejte karty (při online výkladu karty míchá počítač za Vás) a soustřeďte se na to, co byste měli učinit, abyste spokojeně prožili tento den. Žádejte karty o radu či návod. Pokud si výklad děláte až večer, pak se soustřeďte na to, aby Vám karty naznačily, co jste se během dne naučili nebo co významně ovlivnilo Váš život, i když jste to třeba nepovažovali za důležité.

Vytáhněte kartu na pozici:

Experimentujte s výkladem zvaným „karta dne“ v online podobě dle Vaší libosti – ještě lépe však v podobě fyzických karet. Začněte každý den výkladem, který si můžete dopřát zdarma. Rozvíjejte vlastní kreativitu a buďte tak připraveni na to, co Vás čeká.

Andělská karta dne

Vzhledem k tomu, že jsme v redakci zaznamenali také velký zájem o výklad andělských karet, připravili jsme pro Vás naši speciální sadu andělských karet, která slouží k on-line výkladu. Můžete se rovněž těšit na řadu článků o andělských kartách, které celý výklad doplní (kdo to jsou andělé, jak mohou pomáhat, jak andělské karty vykládat, jací andělé se vyskytují v biblických a jiných pramenech atd.) Vyzkoušejte náš on-line výklad "Andělská karta dne" a užívejte poselství, které Vám poslové nebes přinášejí.