Horoskopy › Výklad karetTarotové karty › Karta Blázen

Tarotová karta - Blázen

Tarotová karta Blázen

Klíčové pojmy:

intuice, odvaha, skromnost, upřímnost
(pomatení, hlouposti)

Výklad karty:

Blázen je zarostlý tulák, který opouští pohodlný život a vydává se na cestu do neznáma. S sebou si toho nese jen málo. Netouží po blahobytu a bohatství, což byste neměli ani vy. Blázen vybízí ke skromnosti. Pravou hodnotou jsou totiž pro Blázna bezprostřední zážitky a poznání z cest. A nemusí jít nutně o cesty nové a daleké.

Blázen Vám může pomoci zbavit se starých životních schémat nebo předsudků. Zkuste se podívat na svět nezaujatě jako Blázen a objevovat nové a nepovšimnuté maličkosti. Můžete zasadit novou květinu, prolistovat knihu, která Vás zaujala ve výloze knihkupectví, můžete si vybrat nový čaj a vychutnat si jej na netradičním místě. Nebo se prostě jen zastavte na ulici, zadívejte se na mraky a hledejte v nich inspiraci pro dnešní den.

Blázen je optimista a Vy můžete být optimisté s ním. Nestyďte se a projevte se beze strachu takoví, jací opravdu jste. Chcete si koupit výherní los? Zkuste to, třeba Vám bude přát štěstí. Máte chuť pošimrat Vaši drahou polovičku z nenadání za krkem? S chutí do toho, smysl pro humor je pro život nepostradatelný. Váháte, jestli zveřejnit životopis na internetu a poohlédnout se po nové práci? Za zkoušku nic nedáte a uvidíte, jaké nabídky Vám budou přicházet. Jako optimisté buďte odvážní, upřímní a aktivní. Okolí to jistě přijme.

Intuice, která vede Blázna, bývá zdrojem nezměrného odhodlání a velkých činů. Proto pečlivě naslouchejte všem impulzům vycházejícím z Vašeho nitra. Karta Blázen ve Vás může vzbudit silné city a touhu oddat se jim. Odvážně se tak možná vydáte vstříc nevšednímu dobrodružství, milostnému románku nebo prostě jen zavřete na pár minut oči a pustíte uzdu vlastní fantazii.

Každé citové hnutí však potřebuje i svůj protipól, kterým je rozum. Dejte proto vždy pozor na to, aby Vás Bláznova síla neovládla zcela a abyste si zachovali jste si i zdravý úsudek. Neřízená cesta bláznivých nápadů by mohla vést k pomatení Vaší mysli a ztřeštěnostem. Takové nebezpečné jednání pak může vést až ke zkáze Vašeho manželství, kariéry nebo přátelství. Vyměnit Vašemu nadřízenému cigarety v krabičce za napodobeniny ze žvýkací gumy může připadat legrační nakonec jen Vám samotným. A kdybyste chtěli šířit lásku tak, že začnete objímat na veřejnosti náhodné kolemjdoucí bez varování, můžete se setkat minimálně s nepochopením.

Blázen ale nemusí přebývat ve Vás. Můžete na něj narazit ve Vašem okolí. Buďte proto pozorní a sledujte, kdo se chová netradičně a má nové nápady. Vám samotným pak Blázen může propůjčit originalitu, bezstarostnost, svěží myšlenky a citlivý pohled na svět. Tento dar si musíte patřičně užít.

Rozárka – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz