Horoskopy › Výklad karetTarotové karty › Karta Mírnost

Tarotová karta - Mírnost

Tarotová karta Mírnost

Klíčové pojmy:

harmonie, vyrovnanost, zdraví, sjednocení
(shon, nerovnováha)

Výklad karty:

Mírnost je andělem strážným. V rukách drží dvě nádoby, jejichž obsah pečlivě mísí. Jde o připomínku historického způsobu mísení vody s vínem. Je ale dobré chápat tento akt v širším smyslu. Nádoby představují spojitost světa a našich činů. Tak jako vodu zamíchanou do vína nelze získat zpět, i naše činy tvoří ve světě nevratný proud událostí.

Mírnost se snaží o docílení harmonického života. Tato karta Vám bude proto dobrým vodítkem při přemýšlení o rovnováze Vašeho jednání.

Mnoho lidí si nerovnováhu ve svém životě ani neuvědomuje a snaží se ji nahradit zvýšeným úsilím. Pokud by někdo rád sportoval, ale nedělá to, přihlásí se třeba hned na velký běžecký závod. I když doběhne mezi posledními, může mít alespoň pocit, že dohnal ztracený čas. To proto, že mnozí jiní, kteří běhají pravidelně pro radost, se třeba ani nepřihlásili. On se ale zúčastnil něčeho velkého.

Jiný člověk vede vyčerpávající život a má pocit, že týdenní odpočinek o Vánocích vynahradí všechny probdělé noci i víkendy v práci. Jenže nakonec zjistí, že už odvykl relaxaci a o svátcích pro změnu dohání s přáteli na večírcích, co se jen dá. Kruhy pod očima nakonec třeba zlepší plastická operace, ale celkové vyčerpání a zničené zdraví lze nahradit jen těžko.

Další jezdí po světě a nemá čas na svoji rodinu. Když se najednou vrátí a chce své blízké zahrnout přízní, dárky a vyprávěním, zjistí, že čas je nenávratně pryč. Promarněné zážitky nevrátí zpět ani dobré fotografie nebo záznam z kamery.

Mírnost je proto uměním sjednocování protikladů. Jen těžko lze být 16 hodin denně v práci a zároveň mít spokojenou ženu a děti. Těžko lze také třeba udržovat několik mileneckých vztahů současně. Nebo se starat o dům, zahradu i chalupu zároveň. Vyváženost Vašeho jednání je jednoduše důležitá. Vše, co děláte, má dopad nejen na Vás, ale i na Vaše nejbližší. Proto odhadnout správnou míru, zhodnotit vlastní možnosti a především stanovit si priority, je životní otázkou pro každého bez výjimky.

Tato karta je proto varováním pro všechny, kteří nežijí v rovnováze. Ať už to přeháníte s prací, jídlem, pitím, penězi nebo čímkoli dalším, zamyslete se, nakolik tím škodíte sobě i těm okolo. Mírnost je Anděl strážný, který Vám může pomoci při uzdravení Vašeho těla i nápravě životního rytmu. Dosáhnout harmonie je však možná těžší, než dosáhnout většiny Vašich cílů. Abyste si sami sebe mohli vážit, nemusíte mít nutně vysoké cíle, jako třeba vyšplhat na Mount Everest nebo podniknout cestu kolem světa. Snaha o harmonický život je totiž sama o sobě velmi úctyhodným a náročným cílem.

Max – Numerologie, Výklad karet

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz