Horoskopy › Výklad karetTarotové karty › Karta Síla

Tarotová karta - Síla

Tarotová karta Síla

Klíčové pojmy:

touha, odvaha, instinkt, sexualita
(žárlivost, hněv)

Výklad karty:

Síla zobrazuje odvážnou ženu, která dokáže zkrotit divoké zvíře po jejím boku. Má tak k dispozici skutečnou vášeň a mohutnou sílu. Buď tyto vlastnosti dokáže ovládnout a využít je ve svůj prospěch, nebo jimi může být přemožena a pohlcena.

K vykonání mnoha činů je možné použít buď inteligenci nebo sílu. Tato karta naznačuje, že motivací pro Vaše konání bude právě nezměrná odvaha a niterná touha. Něco přirozeného, silného a instinktivního hluboko ve Vás.

Tlama zvířete je plná zubů a ukazuje, s jakou chutí a odvahou se můžete pustit či doslova zakousnout do jakékoli činnosti. Energie, kterou máte k dispozici, bude směřovat do oblasti mezilidských vztahů. Tam, kde se může setkat se svým stejně instinktivním protějškem.

Karta Síla tak může být znamením pro zvýšení společného úsilí mezi Vámi a kolegy v práci. Pokud se Vaše Síla setká s nepochopením, vyústí naopak snadno v rivalitu. Síla může přinést rovněž novou jiskru Vašemu svazku či partnerství. Bezprostřední elán je vždy dobrým základem pro zpestření láskyplného vztahu. Přináší také oživení do vybledlých zákoutí letitých manželství. Síla je mocný zdroj energie, který musíte jen aktivně nasměrovat.

Síla je příznačná také pro pubertální nespoutanost. Jedná se o období, kdy se dostává ke slovu opravdový chtíč. Sex má pak neuvěřitelnou moc motivovat člověka k vynaložení obdivuhodného úsilí, jak zaujmout svůj vytoužený protějšek. Lidská touha je v tomto období divoká a potřebuje proto důsledné vedení. Jinak hrozí, že následky bezhlavého jednání budou nepříjemné pro všechny.

Nezapomeňte ani na to, že Síla se může projevit i ve Vašem okolí. Třeba to budete právě Vy, kdo se stane objektem toužebného zájmu. Buďte pozorní a nechejte se překvapit.

Pokud už nepatříte mezi "náctileté", ale přesto cítíte v kostech silnou touhu podělit se o Vaši náklonnost s někým druhým, buďte obezřetní. Možná ještě stále toužebně hledáte ten pravý protějšek pro duševní či tělesné splynutí. Ale možná si jen chcete dokázat, že ještě nepatříte do starého železa.

Nebo hůře – možná se chcete z hněvu či žárlivosti někomu třeba i mstít. Vyvarujte se proto impulzivnosti a dbejte na upřímnost Vašich záměrů.

Síla dodá Vašemu jednání opravdovou vášeň a hloubku. Intenzita Vašeho prožívání může být nyní nápadně odlišná. Připravte se proto na silné zážitky. Buďte však ve střehu. Síla je jako oheň – dobrý sluha, ale zlý pán.

Venuše – Výklad karet, Astrologie, Numerologie

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz