Horoskopy › Výklad karet › Roční karta

Roční karta

Karta Slunce - tarotové karty Tarot De Marseille
Den a měsíc narození:

Roční karta neboli symbol růstu nám říká, jaké máme předpoklady a co čeká naši osobnost v následujícím roce. Protože na výpočet roční karty používáme den a měsíc narození, musí růstový rok trvat od narozenin do narozenin, nikoli od počátku roku do konce kalendářního roku.

Tarotové karty Blázen a Mág jsou universální principy a používají se jako stálé zdroje. Blázen jako duchovní symbol odvahy a Mág symbolizuje umění komunikace, schopnost naučit se jazyk. Každý člověku má v sobě přirozeně určitou dávku svobody a odvahy (Blázen) nebo nadání řeči a komunikace (Mág). Proto nejsou tyto dvě tarotové karty do symbolů růstu zahrnuti.

Růstový cyklus, tedy několik po sobě následujících let (a jim příslušejících tarotových karet), představuje řadu, ve které nastane za nějakou dobu zlom. V momentě, kdy přijde taková změna v posloupnosti, končí jeden cyklus růstu a začíná nový. Tento přelomový rok bývá často významným přechodným obdobím, ve kterém je vše staré ukončováno a probíhá příprava na nové začátky.

Výpočet roční karty

Abyste zjistili svůj růstový symbol pro příslušný rok, sečtěte den a měsíc svého narození. K tomuto výslednému číslu přičtěte rok vašich posledních narozenin (ne vždy se shoduje s kalendářním rokem). Nakonec sečtěte jednotlivé číslice mezi sebou.

Emanuela – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Minulé životy a karma, Reiki na dálku

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Příklad

Datum narození 7. 9. 1979
Rok posledních narozenin 2014 (dnes je například 20. 1. 2015)

1. krok výpočtu
7 + 9 + 2014 = 2030

2. krok výpočtu
2 + 0 + 3 + 0 = 5

Roční karta je Víra

(Číslo 5 označuje kartu Víra, kteráje v tomto případě roční kartou neboli růstovým symbolem osobnosti)

Pozor: pokud se dvoumístné číslo rovná nebo je nižší než 21, je to vaše životní číslo a již nesčítáte dále.

Roční tarotové karty

Karta Velekněžka Karta Císařovna Karta Císař Karta Víra Karta Zamilovaní Karta Vůz Karta Spravedlnost Karta Poustevník Karta Kolo štěstí Karta Síla Karta Viselec Karta Smrt Karta Mírnost Karta Ďábel Karta Věž Karta Hvězda Karta Luna Karta Slunce Karta Soud Karta Svět